Wyróżniamy wiele typów sylwetek, więc jeśli tylko zainteresujemy się swoim ciałem, spokojnie ustalimy, jaką tak naprawdę mamy figurę. Dzięki temu łatwiej dobierzemy do niej pasującą na nią bieliznę.

Najpierw zajmijmy się biustem. Jeżeli jest on mały, prawdopodobnie zechcemy powiększyć go przynajmniej o jeden rozmiar. Kupujmy więc wyłącznie staniki z dodatkowym push-upem. Zawierają one małe i niewyczuwalne gąbeczki, które wypełniają miseczkę i tym samym zwiększają piersi. Wyszczuplająca Bielizna damska też powinna występować w naszej garderobie. Do jej elementów należą m.in. majtki czy bokserki z wyższym stanem. Zakładane na brzuch, wyzbędą nas z wszystkich nierówności. Wygładzą całe ciało, dzięki czemu spokojnie założymy na nie później nawet najbardziej obcisłą sylwetkę, nie obawiając się tego, że odkryje ona nasze fałdki lub boczki.

Specjalistyczna bielizna potrafi zupełnie przemienić każdą kobietę. Korzystajmy więc z jej działania, dobierając ją tak, by ukrywała ona nasze mankamenty, a podkreślała walory.