Oliwka dla dzieci

Znana od kilkudziesięciu lat oliwka dla dzieci, to sprawdzony kosmetyk nie tylko dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.
Oliwka ma zastosowanie również w pielęgnacji skóry osób dorosłych. Oliwka dla dzieci Johnson dolana do wanny podczas kąpieli nawilży skórę, sprawi, że będzie cudownie nawilżona i jędrna. Po skończonej kąpieli należy skórę całego ciała delikatnie osuszyć ręcznikiem.
Oliwka sprawdzi się również wspaniale podczas odprężającego masażu lub do smarowania ciała. Jeśli mamy przesuszoną słońcem i podrażnioną skórę, posmarowanie jej oliwką ukoi podrażnienia, nawilży na długi czas.
Ale przede wszystkim oliwka to cudowny kosmetyk do pielęgnacji skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Jeśli maluch ma problem z ciemieniuchą – posmarujmy ja oliwką. Jeśli po stosowaniu pieluszek niemowlę ma odparzenia, to na czystą i suchą skórę zastosujmy oliwkę, a dopiero później załóżmy pieluszkę – odparzenia znikną. Smarowanie skóry dziecka po każdej kąpieli sprawi, że skóra niemowlęcia będzie gładka i miękka.