Modne DŻINSY 2012

DŻINSY – kochamy je (!) i najchętniej wyciągamy z szafy, kiedy nie wiemy za bardzo w co mamy się ubrać. Dżinsy są podstawą garderoby każdej kobiety, są modne i wygodne. Są one chętnie proponowane przez projektantów z sezonu na sezon.

W nadchodzącym sezonie nadal będą bardzo modne dżinsy typu skinny. Kobiety mające dobre figury mają znowu okazję nimi się chwalić. Pozostałe przedstawicielki pięknej płci mogą śmiało łączyć takie dżinsy z dłuższymi tunikami – bezpieczny wariant i bardzo dobry efekt końcowy!

Oczywiście nigdy nie jest tak, że jest modny tylko jeden fason dżinsów. Bardzo popularne są skrócone rurki, szerokie modele, klasyczne modele z kantem z przodu oraz dzwony rodem z lat 70tych.

Dżinsy w 2012 mogą być zarówno z wysokim stanem, jak i biodrówki – wybór należy do nas!

Jeżeli chodzi o kolory, to warto stawiać na ciemny granat, czarny, brązowy i szary; dla odważnych i lubiących jaskrawe barwy – czerwony i bordowy (modne kolory sezonu Jesień-Zima 2011/2012).

Niewątpliwym modnym trendem w 2012 roku będzie łączenie w stylizacji kilku dżinsowych rzeczy, elementów – „podwójny denim”!

Modny jest raczej „dżinsowy” minimalizm 🙂 – żadnych świecidełek, błyskotek i haftów! Nie wszystkim może to odpowiadać, jednak lakoniczny krój i prostota idealnie pasują do biura (w połączeniu z marynarkami i bluzkami). Jeżeli odpowiednio wybierzemy gorę i dodatki, to takie dżinsy sprawdzą się również jako podstawa stylizacji na przyjęcie lub wyjście wieczorem. Oto formuła sukcesu: prostego kroju dżinsy (bez ozdób) + pozostałe części ubioru i dodatki dopasowane do wyjścia!

Dżinsy nie odchodzą w zapomnienie, lecz zmieniają się z kolejnymi sezonami. Te spodnie stanowią – a jeśli nie, to powinny stanowić – jedną z części bazowych garderoby każdej kobiety, niezależnie od wieku i upodobań. Za pomocą dżinsów można stworzyć wiele niezapomnianych i ciekawych stylizacji – bez nich ani rusz!