Jesteś tutaj: strona główna
Wyszukaj ok
Apel o wsparcie budowy pomnika

Apel o wsparcie budowy pomnika „Chwała Lotnikom Polskim”.

Rok 2018 jest rokiem dwóch jubileuszy. Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Naszą Ojczyznę, jak i 100-lecie lotnictwa polskiego. Jest to czas dla wspólnego uhonorowania wszystkich ludzi lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz przemysłu lotniczego na przestrzeni wieku. Symbolem uczczenia Ich pamięci będzie pomnik „Chwała Lotnikom Polskim”.

Zobacz: KALKULACJA KOSZTÓW DOTYCZĄCYCH PROJEKTU – POMNIK „CHWAŁA LOTNIKOM POLSKIM”

Koleżanki i Koledzy !!!

Członkowie Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa apelują do wszystkich lotników i sympatyków lotnictwa WSPOMÓŻMY to wzniosłe przedsięwzięcie! Weźmy przykład z Tych, dzięki którym odsłoniono 11 listopada 1932 roku Pomnik Lotnika na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Prosimy naszych Kolegów-seniorów i życzliwe Krośnieńskie Środowiska Lotnicze o wsparcie idei budowy pomnika „Chwała Lotnikom Polskim” nie wygórowaną kwotą 20 zł. Wielokrotność takich wpłat będzie stanowić poważny wkład w to wspaniałe przedsięwzięcie.

Wpłaty dokonane na konto budowy pomnika są zapisywane w Księdze Budowy Pomnika a fundatorzy, którzy wesprą budowę wpłatą powyżej 1000 zł zostaną wyróżnieni wpisem u podstawy pomnika i nadaniem okolicznościowego medalu. Powinniśmy znaleźć się w tym gronie.

Wszystkich chętnych fundatorów zapraszamy w 1-szy czwartek każdego miesiąca do  Sali Historii i Tradycji KKSL od godz. 17,00 mieszczącej się w budynkach Aeroklubu Podkarpackiego w Krośnie, ul. Żwirki i Wigury 8, 38-400 Krosno 

Projekt pomnika „Chwała Lotnikom Polskim”


 powrót
Szczegóły
z 1076
832389 odwiedzin