Jesteś tutaj: strona główna
Wyszukaj ok
Pożegnanie Marty


Łącząc się w bólu z rodziną i bliskimi zmarłej informujemy, że w dniu 30.03.2011r. odeszła od nas Marta Markiewicz.
Msza Święta żałobna odprawiona zostanie dnia 01.04.2011r. (piątek) o godz. 13:00 w kościele p.w. Św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie ul. Wyszyńskiego po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Do udziału w ostatnim pożegnaniu zaprasza pogrążona w żałobie brać lotnicza


Z Księgi Gości:

Imię: Mirosław Markiewicz e-mail: mm@mark.pl Strona domowa: brak Data wpisu: 2011-04-01 22:06:58

W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę serdecznie podziękować wszystkim pilotom, szybownikom i spadochroniarzom, którzy wzięli udział w ostatniej drodze mojej żony Marty. Wdzięczny jestem zwłaszcza za akcent lotniczy, który świadczy, że wobec spraw ostatecznych potrafimy wznieść się ponad podziałami. Oby ta idea znalazła swoje odzwierciedlenie również w naszych bieżących problemach. Bóg Zapłać!

 

Ostatnie pożegnanie Marty


 

Marta rozpoczęła szkolenie szybowcowe na początku lat 80-tych. Uzyskała licencję pilota szybowcowego, srebrną odznakę oraz diament za przelot 300km, wylatała ponad 300 godzin na szybowcach. W połowie lat 90-tych została zawiadowcą krośnieńskiego lotniska. Po reorganizacji służb ruchu lotniczego rozpoczęła pracę na wieży lotniska kontrolowanego Rzeszów Jasionka. Latanie było jej wielką pasją, którą jednak poświęciła dla rodziny. Planowała wrócić do szybownictwa...

Ostatnie pożegnanie Marty


 powrót
Szczegóły
z 1175
093417 odwiedzin