Jesteś tutaj: strona główna
Wyszukaj ok
Zawiadomienie-zmarł Robert Perec

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 31 sierpnia br. Odszedł od nas Kolega Robert Perec.

Zdjęcia-Ostatnie pożegnanie Roberta przez Rodzinę, Przyjaciół i Kolegów.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 13°° w dniu 3.09.2008r. (środa) w Kościele Piotra i Jana z Dukli po czym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Krośnie.

 

Zawsze zostanie w naszej pamięci jako wspaniały Kolega i Przyjaciel.

Rodzinie składamy tą drogą serdeczne wyrazy współczucia

 

Seniorzy Lotnictwa i Przyjaciele oraz Sympatycy Lotnictwa

 

Robert    P E R E C

        Urodził się 23.10. 1933r w Iwoniczu. Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika w Krośnie ukończył w 1951r.   W 1955r ukończył studia na Akademii Górniczo - Hutniczej na Wydziale Mechanicznym w Krakowie.

       Pierwszą pracę zawodową od 01.09.1955r podjął w WZMO Wrocław.  Od 01.04.1960 - 31.11.2001r pracował jako Starszy Specjalista, Inspektoratu Kontroli Cywilnych Statków Powietrznych - Głównego Inspektoratu Lotnictwa Cywilnego (dzisiejszy U.L.C)   - Delegatura w Krośnie. Od 01.11.2002, praktycznie do ostatnich dni swojego życia, zatrudniony był na stanowisku "Kierownika jakości" w CSLT AP przemianowanej z dniem 1 grudnia 2007r w Lotnicze Zakłady Produkcyjno - Naprawcze "AERO-KROS".

       Chociaż sam nie był pilotem, to był bardzo mocno związany z lotnictwem i pilotami. To dzięki Jego fachowej i wnikliwej kontroli odbieranych przez niego statków powietrznych, zarówno po produkcji jak też po remontach, piloci Aeroklubu Podkarpackiego i nie tylko, mogli bezpiecznie wykonywać loty na szybowcach i samolotach.  

      W zmarłym tracimy nie tylko wysokiej klasy fachowca lotniczego, tracimy także dobrego i życzliwego kolegę i przyjaciela. Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa traci aktywnego i zaangażowanego swojego członka.

                         CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !

 


 powrót
Szczegóły
z 1175
093444 odwiedzin