Jesteś tutaj: strona główna/księga gości
Wyszukaj ok
Księga gości 
  Imię: ksewery
  e-mail: kole.pod@onet.pl
  Strona domowa: jkl
  Data wpisu: 2018-06-28 09:48:41
  Droga Dobra Rado! Nie wiem do jakiego Ksawerego piszesz. Być może jakiś wśród twych przyjaciół-aktywnych działaczy KOL-u się znajdował, ale ja z nim nie mam nic wspólnego. Jeżeli chodzi o przychodnię, to po pierwsze podajecie jej numer jako kontaktowy, następnie zmieniacie na inny. Ciekawe jaki będzie następny. Polecam poradnię okulistyczną. Jestem Ksewery a nie Ksawery.
  Imię: dobra rada
  e-mail: dobrarada@onet.pl
  Strona domowa: brak
  Data wpisu: 2018-06-27 16:14:06
  ksawery widać, że głęboko siedzisz w temacie. Szkoda tylko, że za miskę soczewicy z aktywnego działacza KOL-u stałeś się jego wrogiem. Można to jedynie tłumaczyć częstymi wizytami w specjalistycznej przychdni o której wspominasz. Zaniechaj odwiedzania strony KOL-u – zaoszczędzisz na wizytach w/w poradni.
  Imię: autor
  e-mail: autor@interia.pl
  Strona domowa: brak
  Data wpisu: 2018-06-27 08:09:49
  Moi drodzy, co się tyczy odwołań do ustawy o prawach autorskich, kopiowania itp. myślę, że troszkę się ktoś z KOL-u (istnieje??) zagalopował. Co w przypadku, gdy autor danego tekstu/wpisu wyraża zgodę na powielanie, kopiowanie-umieszczanie na innych stronach, np. http://kkslkrosno.pl. Umieszczając takie ostrzeżenia, szanujcie wolę dysponenta praw autorskich i nic Wam do nich!!!
Ilość wpisów: 185

 1 2 3 4 5  ...  
058824 odwiedzin